Praca

Aktualnie poszukujemy pracowników na następujące stanowiska:

Pomiary Drogowe

Miejsce pracy: cała Polska
Forma zatrudnienia: umowa zlecenie / umowa o dzieło

Opis stanowiska:

  • wykonywanie inwentaryzacji dróg na drogach publicznych wszystkich kategorii,
  • kodowanie zinwentaryzowanych danych drogowych do komputerowej ewidencji dróg.

Wymagania:

  • studenci I stopnia studiów na kierunkach technicznych (geodezja, transport, gospodarka przestrzenna, budownictwo),
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • podstawowa znajomość AutoCAD-a oraz MapInfo,
  • dyspozycyjność,
  • rzetelność,
  • wywiązywanie się z powierzonych zadań w wyznaczonym terminie,
  • komunikatywność,
  • prawo jazdy kat. B

Z naszej strony oferujemy:

  • elastyczny czas pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: transcomp@transcomp.pl, z dopiskiem w tytule wiadomości: „Ewidencja Dróg”.

W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli z podpisem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 883).”

Informujemy także, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Specjalista ds. przeglądów dróg publicznych

  • wykonywanie przeglądów okresowych dróg – rocznych i 5-letnich – na drogach publicznych wszystkich kategorii
  • sporządzanie protokołów z wykonywanych przeglądów dróg zgodnie z metodyką opracowaną przez firmę TRANSCOMP

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe inżynierskie lub średnie zawodowe w zakresie dróg
  • dyspozycyjność
  • rzetelność
  • terminowość
  • dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)

Wymagania pożądane:

  • doświadczenie zawodowe w zakresie wykonywania przeglądów dróg/oceny stanu nawierzchni lub w zakresie praktycznego zarządzania stanem dróg
  • prawo jazdy
  • uprawnienia budowlane o specjalności drogi

  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń i pracy w zespole
  • elastyczny system czasu pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: transcomp@transcomp.pl, z dopiskiem w tytule wiadomości: „Przeglądy dróg”.

Administratorem Państwa danych osobowych jest firma:

Biuro Badawczo – Projektowe Budownictwa Komunikacyjnego TRANSCOMP Sp. z o. o.
ul. Jagiellońska 78, 03-301 Warszawa
transcomp@transcomp.pl
tel.: 22 844 49 35

Niniejsza Polityka Prywatności jest zgodna z przepisami wynikającymi z  art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w skrócie RODO.